Chocolate
-
Regular Price
-
$7.49
-
Sale Price
-
$7.49
-
Regular Price
-
$9.99
Sold Out
-
Unit Price
- per
- Regular Price
- $7.49
- Sale Price
- $7.49
- Regular Price
- $9.99
Sold Out
- Unit Price
- per
Who doesn't love chocolate?
Now you can enjoy the delicious taste of chocolate in an irresistible syrup that can be added to sweets, smoothies, shakes, waffles, ice cream and wherever your imagination leaves, all with ZERO sugar, ZERO calories and ZERO sodium. In addition to being a SOURCE OF FIBERS, which contribute to the proper functioning of the intestines, providing the feeling of satiety helping with weight, glycemia and cholesterol control.
The irresistible taste of chocolate without guilt!
Consumption Suggestion:
Add without moderation to your favorite snacks. Store in a cool, dry place, after opening store in refrigerator. Shake before using.
Our Best Sellers
Shop All Best-SellersBarbecue
- Regular Price
- $7.49
- Sale Price
- $7.49
- Regular Price
-
$9.99
- Unit Price
- per
Dulce De Leche
- Regular Price
- $7.49
- Sale Price
- $7.49
- Regular Price
-
$9.99
- Unit Price
- per
American Burger
- Regular Price
- $7.49
- Sale Price
- $7.49
- Regular Price
-
$9.99
- Unit Price
- per
Ketchup
- Regular Price
- $7.49
- Sale Price
- $7.49
- Regular Price
-
$9.99
- Unit Price
- per
Chocolate Hazelnuts
- Regular Price
- $7.49
- Sale Price
- $7.49
- Regular Price
-
$9.99
- Unit Price
- per
Mayonnaise
- Regular Price
- $7.49
- Sale Price
- $7.49
- Regular Price
-
$9.99
- Unit Price
- per
Cheddar
- Regular Price
- $7.49
- Sale Price
- $7.49
- Regular Price
-
$9.99
- Unit Price
- per
Chocolate
- Regular Price
- $7.49
- Sale Price
- $7.49
- Regular Price
-
$9.99
- Unit Price
- per
Caramel
- Regular Price
- $7.49
- Sale Price
- $7.49
- Regular Price
-
$9.99
- Unit Price
- per
Barbecue Spicy
- Regular Price
- $7.49
- Sale Price
- $7.49
- Regular Price
-
$9.99
- Unit Price
- per
Top Taste
- Regular Price
- $7.49
- Sale Price
- $7.49
- Regular Price
-
$9.99
- Unit Price
- per
Creamy Sriracha
- Regular Price
- $7.49
- Sale Price
- $7.49
- Regular Price
-
$9.99
- Unit Price
- per